تعمیر و نگهداری

تعمیر موتورخانه مرکزی

مرکز سیستم تاسیسات ساختمان، موتورخانه است. عملکرد مناسب موتورخانه و سیستم تاسیسات، تاثیر بسزایی بر رفاه ساکنین دارد. متاسفانه موتورخانه از جمله بخش هایی است که ساکنین تا قبل از خراب شدن آن، اهمیتی به وضعیت آن نمی دهند و به محض اینکه خرابی رخ می دهد و گرمایش و سرمایش و آب گرم مصرفی ساختمان دچار مشکل می شود، باعث نارضایتی ساکنین می شود.

تعمیر موتورخانه ساختمان از جمله بخش هایی است که نیازمند تخصص و تجربه است و شاید هر نیروی فنی توانایی تعمیر موتورخانه را نداشته باشند، از این جهت، می بایست برای انتخاب شخص تعمیرکار موتورخانه حساسیت به خرج داد.

ما در شرکت بانژ آب با توجه به سابقه طولانی در زمینه تعمیر موتورخانه و سیستم حرارت مرکزی و همچنین با وجود تعدادی از کارشناسان فنی خبره، می توانیم ادعا کنیم که در زمینه موتورخانه و تاسیسات، تبحر کافی را داریم.

مشکل موتورخانه شما چیست

  • آیا دیگ شما سوراخ شده است و نشتی دارد؟
  • آیا مشعل روشن نمی شود یا دائما ریست می شود؟
  • آیا سیستم شما نیاز به رسوب گیری دارد؟
  • آیا میزان گرمایش واحد شما کاهش پیدا کرده است؟
  • آیا دوش های حمام تان گرمای مناسبی ندارد؟
  • آیا سیستم شما فرسوده شده است و موتورخانه شما نیازمند تعمیرات اساسی است؟
  • آیا پمپ شما از کار افتاده است؟
  • آیا پمپ های شما هنگام کار کردن صدای غیر عادی ایجاد می کنند؟
  • آیا بخشی از سیستم لوله کشی شما نشتی آب دارد؟

ویژگی های به فیکس


پاسخگویی تمام وقت

به منظور رفاه حال مشتریان در تمامی ساعات کاری روز می توانید با شرکت بانژ آب تماس حاصل نمایید و کارشناسان ما به سرعت اقدام به رفع مشکل شما می کنند.

گارانتی تعمیرات

تمامی تعمیرات و خدمات انجام شده دارای خدمات ۱۰۰ روزه می باشد و تا زمان برطرف شدن مشکل پشتیبان مشتری خواهیم بود.

تیم مجرب و حرفه ای

تجربه کاری و دانش فنی بالای کارشناسان و متخصصان، از مهمترین نقاط قوت شرکت بانژ آب  می باشد. این تیم متشکل از مهندسین و تکنسین های متخصص در زمینه های فنی می باشد که با توجه به نیاز شما اقدام به حضور در محل و رفع مشکل می نمایند.

مشاوره تلفنی رایگان

در صورت نیاز به مشاوره تلفنی و دریافت راهنمایی می توانید با شماره تلفن ما تماس گرفته و از مشورت متخصصان ما استفاده نمایید.

تعمیر کار نه تعویض کار!

ما همواره در تلاشیم تا حد امکان اقدام به تعمیر قطعات نماییم تا میزان هزینه تمام شده برای مشتریان کاهش یابد.

لوازم اورجینال

در صورت نیاز به استفاده از قطعات جدید، حتما از لوازم اورجینال و متریال درجه یک استفاده می کنیم و تمامی اجناس مورد استفاده از قبل با مشتری هماهنگی می شود.

ثبت درخواست تعمیرات و مشاوره رایگان

در صورتیکه که درخواست تعمیرکار دارید و یا نیاز به مشاوره با متخصصین و کارشناسان را دارید، با تماس بگیرید تا کارشناسان پس از راهنمایی برای بازدید اقدام به حضور در محل نمایند 

 

 


بایگانی‌ها